24 hodin Daytona zná vítěze

Z hlediska značek bere celkové prvenství Cadillac, třídu GTLM ovládl Ford. Závod byl velice vyrovnaný až do konce, o čemž svědčí minimální časový rozestup prvních dvou vozů.

Věhlasnou čtyřiadvacetihodinovku vyhrál tým Wayne Taylor Racing ve složení Ricky Taylor, Jordan Taylor, Max Angelleli, Jeff Gordon. Jezdci se střídali ve speciálu vyvedeným ve tvarech automobilu Cadillac DPi-V.R. s motorem 6.2 V8 a za 24 hodin závodu v něm urazili 659 kol.

Druhý dokončil tým Mustang Sampling Racing ve složení Joao Barosa, Christian Fitipaldi a Filipe Albuquerque v témže voze a stejným počtem kol. I po 24 hodinách byl tedy závod velice vyrovnaný, čemž svědčí i minimální časová ztráta na vítěze 0.671 (vítězný vůz projel cílem v čase 24:00:57.343).

Třetí posádka ztratila 1 kolo. Jde o tým VisitFlorida Racing ve složení Marc Goossens, Regner van der Zande, René Rast. Jejich vlz Riley Mk.30 pohání motor Gibson GK428 4.2 V8.

Třídu GTLM ovládl tým Ford Chip Ganassi Racing ve složení Dirk Müller, Joey Hand a Sébastien Bourdais. Ve voze Ford GT s přeplňovaným motorem 3.5 V6 EcoBoost obroužili 652 kol.