Argentinská rallye přinesla double pro Hyundai

První dvě příčky v dalším kole světového šampionátu obsadili jezdci s vozy Hyundai i20 Coupe WRC. Třetí příčku bral Citroën. Nejrychlejší Toyota Yaris WRC dojela na čtvrtém místě.

Soutěžnímu týmu Toyota Gazoo Racing v posledním dni argentin-ské rallye jen o chlup unikla pódiová umístění. Kris Meeke nakonec dojel čtvrtý a Jari-Matti Latvala pátý. Všichni tři jezdci týmu si v posledním dni polepšili, přičemž i Ott Tänak postoupil v žebříčku výše a dojel v celkovém pořadí na osmém místě.

Zvítězil Neuville s Hyundaiem i20 Coupe WRC před svým týmovým kolegou Mikkelsenem a třetím Ogierem na Citroënu C3 WRC. Nejrychlejší Ford Fiesta WRC přivezl do cíle Teemu Suninen a to na sedmé příčce.