Jak inzerovat

Tato rubrika slouží výhradně pro soukromou inzerci použitých věcí, přímo souvisejících s motorsportem!

Redakce si vyhrazuje právo rozhodnout o neuveřejnění inzerátu bez udání důvodu. Každý inzerát musí být podán elektronicky na emailovou adresu redakce@racinglife.cz s předmětem zprávy Bazar nabídka nebo Bazar poptávka. Inzertní text musí obsahovat pravdivý popis zboží, zejména jeho stavu, jméno a kontakt na inzerenta (email je povinný). Doporučuje se doplnit inzerát fotografií, která může mít maximální rozměry 800×600 bodů a velikost do 100 kb . V současné době je povolena pouze jedna fotografie ke každému inzerátu. Odkazy na jiné stránky jsou z důvodu bezpečnosti počítačů našich čtenářů zakázané! Je přísně zakázáno nabízet nové zboží! Inzerovat nové zboží lze na www.racinglife.cz pouze za úplatu. V případě zájmu o tuto službu najdete potřebný kontakt zde.

Inzeráty uveřejněné déle jak 30 dní budou smazány. Pokud bude nabídka či poptávka dále aktuální, je třeba ji opět zadat výše popsaným způsobem. V případě, že inzerce pozbude platnosti dříve, prosíme o její zrušení zasláním emailu na redakce@racinglife.cz s předmětem zprávy Bazar zruš a v těle zprávy uvedeným odkazem na daný inzerát. Pokyn ke zrušení inzerce musí být odeslán z kontaktního emailu uvedeného v inzerátu.

Redakce si vyhrazuje právo tyto podmínky kdykoli změnit. Proto doporučujeme jejich opětovné přečtení vždy před zadáváním inzerce.