Výstava Racing Expo již tento víkend!

V Praze se od pátku do neděle koná výstava Racing Expo, která potěší všechny fanoušky rychlých kol. K vidění bude ale i jedna naprostá novinka z oblasti civilních osobních vozů, a to Peugeot 208 druhé generace.

Tento víkend se uskuteční třetí ročník Racing Expo 2019 – výstava automobilů a motocyklů mnoha sportovních disciplín, které zná řada fanoušků jen z televize. Akce se koná již od tohoto pátku 8.11. do neděle 10.11.2019 v PVA Expo Praha Letňany, kde jsou očekávány tisíce návštěvníků. Připraven je bohatý program: jízdy na simulátorech, autogramiády, besedy, semináře a nezapomnělo se ani na ty nejmenší, ti se budou moci svézt na dětských motokárách a motocyklech.

Můžete také prozkoumat celé dakarské zázemí týmu SouthRacing včetně unikátního amerického trucku Ford Funmover F750, vyzkoušet si dakarský simulátor, prohlédnout si závodní Hummer nebo buggy Matěje Ouředníčka. Osobně se můžete setkat s Tomášem Ouředníčkem a Davidem Křípalem a potěžkat si dakarské medaile. Pro fanoušky budou k dispozici plakáty, dakarské knihy a dárky od partnerů týmu.

Další z mnoha exponátů je rallyový speciál Peugeot 208 R2, se kterým posádka René Dohnal – Roman Švec získala titul mistra dvoukolek 2019. Peugeot ale představí i jednu civilní novinku – zbrusu nový Peugeot 208, který se brzy začne prodávat. Návštěvníci výstavy tak dostanou jedinečnou příležitost prozkoumat nový automobil dříve, než dorazí k prodejcům.

Všichni příznivci rychlých kol by si tedy tento víkend měli udělat čas a dorazit na výstavu Racing Expo do pražských Letňan.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.