Kopecký pokračuje ve vítězném tažení

Jan Kopecký a Pavel Dresler pokračují ve své impozantní vítězné cestě v Mistrovství České republiky v rallye. Ovládli totiž další soutěž domácího šampionátu. Výborně si vedla i druhá tovární posádka.

Od dubna 2015, kdy Kopecký s Dreslerem poprvé vyjeli s nově homologovaným vozem Škoda Fabia R5 v Rally Šumava Klatovy, vyhráli každou českou soutěž, do níž nastoupili. An tentokrát tomu nebylo jinak.

Na letošní Valašské Rally tak získali své 17. vítězství v českém mistrovství. Jejich týmoví kolegové Ole Christian Veiby/Stig Rune Skjaermon podali výborný výkon a ve své první české soutěži dojeli na třetím místě.

Druhou příčku vybojoval Václav Pech s Petrem Uhlem na Fordu Fiesta R5. Populární třídu 6 pro vozy kategorie R2 ovládl Rakušan Julian Wagner s Peugeotem 208 R2. Druhý byl Lumír Firla (Peugeot 208 R2) a třetí Andrej Barčák (Opel Adam R2).