Tým DS Penske po E-Prix v Rijádu na 2.místě

První závod v Rijádu ovládl Jake Dennis z týmu Andretti Formula E, druhý závod se stal kořistí Nicka Cassidyho z Jaguar TCS Racing. Na pódiová místa se dostali také Jean-Eric Vergne z DS Penske, Robin Frijns z Envision Racing a Oliver Rowland z Nissan Formula E Teamu.

Poté, co Jean-Eric Vergne v pátečním závodě v Diriyah získal pole position a skončil druhý, se jezdci DS PENSKE v sobotu vrátili na saúdskoarabskou trať, aby zde absolvovali druhé klání dvojzávodního víkendu (tzn. doubleheaderu). Tentokrát do duelů v rámci kvalifikace postoupili Jean-Eric Vergne i Stoffel Vandoorne. Belgičan se na startovním roštu nakonec postavil na čtvrté místo, zatímco Francouz startoval z osmé pozice.

Sobotní startovní rošt vypadal poněkud odlišně od toho pátečního, což zvýšilo napětí na startu. Stoffel Vandoorne a Jean-Eric Vergne se hned od začátku drželi na čtvrtém a osmém místě a bojovali ve vedoucí skupině. Pořadí zůstalo neměnné až do aktivace útočného režimu: i když byly rozestupy těsné, stále bylo těžké dohnat ztrátu způsobenou nuceným vybočením z ideální závodní stopy.

Vandoorne se usadil na pátém místě v závěsu za vedoucím kvartetem, zatímco Jean-Eric Vergne se pohyboval mezi sedmým a devátým místem, než nakonec v cíli získal body za osmé místo. DS Penske se tak po silném bodovém zisku v Diriyahu drží na druhém místě v klasifikaci týmů, přičemž Jean-Eric Vergne si upevnil třetí místo v šampionátu jezdců.

Světový šampionát ABB FIA Formula E pokračuje v polovině března v brazilském Sao Paulu.