Kupec se představil s Peugeotem 208 R2

Pražský rallysprint absolvoval Karel Kupec za volantem Peugeotu 208 R2. S tímto vozem by se měl představit i v příští sezoně.

Pražskou soutěž jel Karel Kupec s vozem Peugeot 208 R2, se kterým pojede i po celý příští rok. Jako spolujezdec se představil Radek Tögel, pro kterého byl pražský rallysprint premiérou. Jeho účast zde ale byla výjimkou, protože v nadcházející sezoně usedne opět na místo spolujezdce Petr Glössl.

Letošní provizorní posádku přišla povzbudit i Radkova manželka operní pěvkyně Andrea Tögel Kalivodová. Posádka Kupec – Tögel nakonec dovedla vůz do cíle na celkovém 43. místě, když samozřejmě přední příčky obsadily posádky s vozy disponujícími pohonem všech kol.

[the_ad_group id=“21″]

Vítězem se stala dvojice Jaroslav Melichárek – Erik Melichárek s Fordem Fiesta RS WRC, druhé místo získala posádka Jan Dohnal – Jaroslav Křapka s Fordem Focus WRC 06 a tří příčka patří posádce dalšího fordu Tomáš Kostka – Ladislav Kučera. Jejich sportovním náčiním je Ford Fiesta RS WRC.