Double pro Porsche, 3. a 4. místo pro DS Automobiles

Naprosto skvěle zvládli další závod Formule E v Mexiku jezdci Porsche, když vybojovali 1. a 2. místo. Na 3. pozici dojel Jean-Éric Vergne a jeho týmový kolega António Félix da Costa skončil čtvrtý. Oba piloti DS Automobiles tak získali 27 bodů do bodování týmů.

V sobotu 12. února se mistrovství světa ABB FIA Formula E vrátilo do Mexico City na Autodromo Hermanos Rodriguez. Jezdcům DS Automobiles za volantem vozu DS E-Tense FE21 se během mexického podniku začátek víkendu povedl. Jean-Éric Vergne a António Félix da Costa odstartovali pod zataženou oblohou do závodu ze čtvrtého a pátého místa na startovním roštu.

Po 45 minutách intenzivního boje se silnými soupeři nakonec Jean-Éric Vergne dojel na třetím místě a připsal tak získal cenné body do hodnocení týmů a jezdců. Hned za ním se umístil DS E-Tense FE21 Antónia Félixe da Costy. Portugalský jezdec, který byl klíčovou postavou v soubojích o přední příčky, dokázal, že po prvních dvou kolech v Diriyah je opět v tempu. Díky tomuto 4. místu získal António svých prvních 12 bodů v sezóně.

Vítězem se stal Pascal Wehrlein před svým týmovým kolegou André Lottererem. Jezdci týmu TAG Heurer Porsche tak nechali za sebou celý zbytek startovního pole.

4. a 5. kolo 8. sezóny mistrovství světa ABB FIA Formula E se uskuteční 9. a 10. dubna 2022 v Římě.